Elektrická štvorkolka Corral T-rex

Detská elektrická štvorkolka

Do 14 dní
Kód: 89
€265
Kategória: Detské autíčka
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10 kg
Popis

Detská elektrická štvorkolka talianskej firmy Peg-Pérego Corral T-Rex. Štvorkolka je určená pre deti od 3 do 8 rokov. Výkon motorov: 2×165 W, batéria: 12V (8 Ah), výdrž 30 minút, rýchlosť 3.2 km / h, 6.5 km / h, spiatočka 3.2 km / h, maximálne zaťaženie 40 kg, hmotnosť vozítka 15 kg, maximálne stúpanie 10%, určené aj pre hrboľaté povrchy: tráva, štrk. Detské elektrické vozidlá Peg Perego sú dodávané vrátane batérie a nabíjačky.

Na detské vozítka poskytujeme vlastný záručný i pozáručný servis od roku 1999.

Objavte všetky najnovšie modely značky Peg Pérego, na ktorých jazdia deti s radosťou po celom svete. Jedna vec je istá, sme stále v pohybe!  Sme poriadne vyťažení novými projektami, ktoré majú za cieľ rozžiariť tváre našich detí. A tak to má byť. S nasadením napĺňame potreby detí aj rodičov, s hlavným zreteľom na bezpečnosť. Náš vývojárský tím nám umožňuje ponúkať inovatívne produkty, vyrobené z najkvalitnejších materiálov.  Objavte najnovšie modely značky Peg Pérego, na ktorých deti s iskrou v oku a hravou formou zvládajú základy jazdenia v každom teréne.

Vyrobené vždy s kvalitou a bezpečnosťou typickou pre Peg Pérego. Kvalita výrobkov Peg Pérego sa odráža v detailoch, ktoré garantujú bezpečnosť. Autíčka, motorky aj štvorkolky disponujú uzavretým vnútorným priestorom podvozku, ktorý chráni malého šoféra či šoférku od elektrických káblov. Elektrické časti vozidiel sú tak chránené od vody, blata a piesku. Batéria je umiestnená pod sedadlom alebo karosériou, ochránená otočnou detskou poistkou. Batéria sa nabíja nabíjačkou po pripojení do štandardnej domácej elektrickej zástrčky, buď priamo v autíčku alebo po jej vybratí. Batéria a nabíjačka je súčasťou každého balenia.

Späť do obchodu