Detský set stolík a stoličky FALCO

Detský set 1 stôl a 2 stoličky z prírodného dreva.

Do 14 dní (>5 ks)
Kód: 156
€62,80
falco 1C
ZADARMOZADARMO

Detský sedací set v zložení 1 stôl a 2 stoličky z masívnej borovice v minimalistickom štýle.

Stôl je v tvare štvorca a má výklopnú dosku s úložným priestorom. Drevo je bez povrchovej úpravy, takže je zdravotne nezávadné a vhodné aj pre najmenšie deti. 

Ďalšia výhoda zachovania prírodnej farby dreva je tá, že si nábytok môžete (ale aj nemusíte)  ozdobiť, namaľovať a dotvoriť podľa svojich predstáv a tak vzniká priestor pre tvorivú a zábavnú aktivitu s vašimi deťmi. :)

 

Určené pre deti od 1-10 rokov.

Nosnosť cca 20 kg. 

 

Slovenský drevený nábytok z borovicového dreva s certifikátom FSC, ktorý označuje výrobky, ktoré pochádzajú zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne, sociálne a ekonomicky zodpovedne. V skratke to znamená, že pracovníci, ktorí sa na jeho ťažbe podieľajú, sú riadne zaplatení, drevo, ktoré je vyťažené, je do lesa vrátené v podobe mladých stromčekov a nikdy nejde o megalomanskú ťažbu, ale o ťažbu s rozumom a s prihliadnutím na les a život v ňom. 

Všetky drevené výrobky sú prírodné  a otestované v štátnej skúšobni, aby spĺňali bezpečnostné normy pre deti aj dospelých.

Zároveň nie sú ošetrené lakmi, ani farbami, takže sú zdravotne nezávadné. 

Späť do obchodu