O nás

Sme Katka a René, dvaja mladí ľudia, ktorí sa rozhodli nežiť bežný život dnešných mladých ľudí, ale vrátili sa ešte o niekoľko generácií dozadu. Jeden je zo západu, druhý z východu, takže nás to, tak nejak prirodzene, ťahalo do stredu Slovenska.
Náš domov sme našli v roku 2018 a odvtedy tu, na polosamote Podpolianskych lazov, budujeme farmu a plníme si tak svoje sny.
Reného každodenný život, okrem farmárčenia, zamestnáva aj podkúvanie koní po celom Slovensku, čomu sa, ako certifikovaný podkúvač, venuje už pár rokov.
Katka sa zas venuje malým farmárom, Miškovi a Sáre a bežnému chodu farmy, čo v skratke znamená nakŕmiť, podojiť a skontrolovať zvery na dvore.
Naša farma ponúka možnosť kempovania na samote, čo znamená, že si u nás môžete zaparkovať svoj karavan, alebo obytné auto a my vám zaručujeme súkromie, ticho a krásny výhľad.
Ak vás to láka, môžete spoznať Podpoľanie aj z inej perspektívy a verte nám, že z chrbta koňa je to tu ešte krajšie. :)
Farma sa stále vyvíja, pribúdajú nové zvieratá a nám nové nápady, čo by sa tu ešte dalo urobiť. 
Od začiatku sa riadime spontánnosťou a do všetkého sa vrháme po hlave, takže keď dostaneme nápad a nadchneme sa preň obidvaja, ideme do toho.
,,Skoč a krídla roztiahneš cestou. " to je motto, ktoré nás najviac vystihuje a neraz sa nám potvrdilo, že ak niečo chceme, netreba nad tým príliš rozmýšľať, jednoducho treba ísť do toho a ono sa to už nejako udeje samo.
 
Ak vás nás život zaujal, budeme radi, keď ho budete sledovať na našich sociálnych sieťach, alebo nás osobne navštívite na našej farme. :)
 
Farma pod Polanou - O nas

 

 

Späť do obchodu