O nás

Sme Katka a René, dvaja mladí ľudia, ktorí sa rozhodli nežiť bežný život dnešných mladých ľudí, ale vrátili sa ešte o niekoľko generácií dozadu. Jeden je zo západu, druhý z východu, takže nás to, tak nejak prirodzene, ťahalo do stredu Slovenska.
Náš domov sme našli v roku 2018 a odvtedy tu, na polosamote Podpolianskych lazov, budujeme farmu a plníme si tak svoje sny.
Reného každodenný život, okrem farmárčenia, zamestnáva aj podkúvanie koní po celom Slovensku, čomu sa, ako certifikovaný podkúvač, venuje už pár rokov. Od roku 2023 sa k jeho práci pridalo aj poskytovanie agroslužieb pre poľnohospodárske podniky. Ide hlavne o senokosbu a odvoz komodít. 
Katka sa zas venuje malým farmárom a bežnému chodu farmy, čo v skratke znamená nakŕmiť, podojiť a skontrolovať zvery na dvore.
Naša farma ponúka možnosť kempovania na samote, čo znamená, že si u nás môžete zaparkovať svoj karavan, alebo obytné auto a my vám zaručujeme súkromie, ticho a krásny výhľad.
Farma sa stále vyvíja, pribúdajú nové zvieratá a nám nové nápady, čo by sa tu ešte dalo urobiť. 
Od začiatku sa riadime spontánnosťou a do všetkého sa vrháme po hlave, takže keď dostaneme nápad a nadchneme sa preň obidvaja, ideme do toho.
,,Skoč a krídla roztiahneš cestou. " to je motto, ktoré nás najviac vystihuje a neraz sa nám potvrdilo, že ak niečo chceme, netreba nad tým príliš rozmýšľať, jednoducho treba ísť do toho a ono sa to už nejako udeje samo.
 
Ak vás nás život zaujal, budeme radi, keď ho budete sledovať na našich sociálnych sieťach. :)
 
Farma pod Polanou - O nas

 

 

Späť do obchodu