Drevený koník

Drevený koník z borovicového dreva

Do 14 dní (>5 ks)
Kód: 147
€89
konik 1C
ZADARMOZADARMO

Tento drevený koník z borovicového dreva bez povrchovej úpravy je ideálna dekorácia do detskej izby a navyše v sebe skrýva úložný priestor v podobe zásuvky v mieste brucha. 

Keďže na dreve nie je žiadna povrchová úprava, je koník vhodný aj pre najmenšie deti. 

Výhoda zachovania prírodnej farby dreva je tá, že si nábytok môžete (ale aj nemusíte)  ozdobiť, namaľovať a dotvoriť podľa svojich predstáv a tak vzniká priestor pre tvorivú a zábavnú aktivitu s vašimi deťmi. :)

 

Rozmery: 270x600x780 mm

 

Slovenský drevený nábytok z borovicového dreva s certifikátom FSC, ktorý označuje výrobky, ktoré pochádzajú zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne, sociálne a ekonomicky zodpovedne. V skratke to znamená, že pracovníci, ktorí sa na jeho ťažbe podieľajú, sú riadne zaplatení, drevo, ktoré je vyťažené, je do lesa vrátené v podobe mladých stromčekov a nikdy nejde o megalomanskú ťažbu, ale o ťažbu s rozumom a s prihliadnutím na les a život v ňom. 

Všetky drevené výrobky sú prírodné  a otestované v štátnej skúšobni, aby spĺňali bezpečnostné normy pre deti aj dospelých.

Zároveň nie sú ošetrené lakmi, ani farbami, takže sú zdravotne nezávadné. 

Späť do obchodu