Smile box F03

Usmievavá skrinka z borovicového dreva.

Do 14 dní (>5 ks)
Kód: 138
€58
skrinka mala 1
ZADARMOZADARMO

Ktoré dieťa by nechcelo mať doma skrinku, ktorá sa na neho bude stále usmievať? :) Táto usmievavá skrinka z prírodného borovicového dreva bez povrchovej úpravy určite oživí každú detskú izbu. 

Skrinka je kombinovateľná aj s inými skrinkami. Jednoducho ich poukladáte na seba, alebo do požadovaného tvaru a zoskrutkujete ich dokopy. Všetky potrebné komponenty sú súčasťou balenia. 

Keďže na nábytku nie je použitá žiadna povrchová úprava, je vhodný aj pre najmenšie deti. 

Výhoda zachovania prírodnej farby dreva je tá, že si nábytok môžete (ale aj nemusíte)  ozdobiť, namaľovať a dotvoriť podľa svojich predstáv a tak vzniká priestor pre tvorivú a zábavnú aktivitu s vašimi deťmi. :)

 

Rozmer: 525 x 565 x 320 mm  (V x Š x H)

 

Slovenský drevený nábytok z borovicového dreva s certifikátom FSC, ktorý označuje výrobky, ktoré pochádzajú zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne, sociálne a ekonomicky zodpovedne. V skratke to znamená, že pracovníci, ktorí sa na jeho ťažbe podieľajú, sú riadne zaplatení, drevo, ktoré je vyťažené, je do lesa vrátené v podobe mladých stromčekov a nikdy nejde o megalomanskú ťažbu, ale o ťažbu s rozumom a s prihliadnutím na les a život v ňom. 

Všetky drevené výrobky sú prírodné  a otestované v štátnej skúšobni, aby spĺňali bezpečnostné normy pre deti aj dospelých.

Zároveň nie sú ošetrené lakmi, ani farbami, takže sú zdravotne nezávadné. 

Späť do obchodu