Univerzálny regál F04

Regál z borovicového dreva

Do 14 dní (>5 ks)
Kód: 165
€36
F04 1
ZADARMOZADARMO

Regál je univerzálny, to znamená, že si ho môžete postaviť tak, ako chcete. Dostanete k nemu 1x vešiak a 3x drevenú policu, takže si ho môžete nakombinovať podľa seba. 

Regál je z prírodného borovicového dreva bez povrchovej úpravy, takže je vhodný aj pre styk s najmenšími. 

 

Rozmery: 1125 x 565 x 320 mm (V x Š x H)

 

Výhoda zachovania prírodnej farby dreva je tá, že si nábytok môžete (ale aj nemusíte)  ozdobiť, namaľovať a dotvoriť podľa svojich predstáv a tak vzniká priestor pre tvorivú a zábavnú aktivitu s vašimi deťmi. :)

Slovenský drevený nábytok z borovicového dreva s certifikátom FSC, ktorý označuje výrobky, ktoré pochádzajú zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne, sociálne a ekonomicky zodpovedne. V skratke to znamená, že pracovníci, ktorí sa na jeho ťažbe podieľajú, sú riadne zaplatení, drevo, ktoré je vyťažené, je do lesa vrátené v podobe mladých stromčekov a nikdy nejde o megalomanskú ťažbu, ale o ťažbu s rozumom a s prihliadnutím na les a život v ňom. 

Všetky drevené výrobky sú prírodné  a otestované v štátnej skúšobni, aby spĺňali bezpečnostné normy pre deti aj dospelých.

Zároveň nie sú ošetrené lakmi, ani farbami, takže sú zdravotne nezávadné. 

 

Späť do obchodu