Zvýhodnený set PYRAMID1

Set 4 skriniek, ktoré si môžete poukladať podľa svojich predstáv. 

Do 14 dní (>5 ks)
Kód: 168
€180
pyramid A
ZADARMOZADARMO

Zvýhodnený set 4 skriniek z borovicového dreva bez povrchovej úpravy. Nábytok je tým pádom zdravotne nezávadný a je vhodný aj pre tých najmenších. 

Skrinky si môžete poukladať podľa svojich predstáv. 

Set pozostáva z 2 usmievaných skriniek a 2 skriniek s pol otvorom.  Vytvorí sa vám tak dostatok miesta na hračky a iné veci. :) 

Rozmery skriniek: 525 x 565 x 320 mm  (V x Š x H)

 

Výhoda zachovania prírodnej farby dreva je tá, že si nábytok môžete (ale aj nemusíte)  ozdobiť, namaľovať a dotvoriť podľa svojich predstáv a tak vzniká priestor pre tvorivú a zábavnú aktivitu s vašimi deťmi. :)

 

Slovenský drevený nábytok z borovicového dreva s certifikátom FSC, ktorý označuje výrobky, ktoré pochádzajú zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne, sociálne a ekonomicky zodpovedne. V skratke to znamená, že pracovníci, ktorí sa na jeho ťažbe podieľajú, sú riadne zaplatení, drevo, ktoré je vyťažené, je do lesa vrátené v podobe mladých stromčekov a nikdy nejde o megalomanskú ťažbu, ale o ťažbu s rozumom a s prihliadnutím na les a život v ňom. 

Všetky drevené výrobky sú prírodné  a otestované v štátnej skúšobni, aby spĺňali bezpečnostné normy pre deti aj dospelých.

Zároveň nie sú ošetrené lakmi, ani farbami, takže sú zdravotne nezávadné. 

 

Späť do obchodu