Zvýhodnený set PYRAMID2

Set obsahujúci 3 drevené skrinky. 

Do 14 dní (>5 ks)
Kód: 171
€145
pyramid E
ZADARMOZADARMO

Zvýhodnený set 3 drevených skriniek z borovicového dreva, ktoré si môžete rozostavať podľa svojich predstáv. Drevo je bez povrchovej úpravy, takže je zdravotne nezávadné a nábytok je tým pádom vhodný aj pre najmenšie deti. 

 

Set pozostáva z 2 usmievavých skriniek a 1 skrinky s polotvorom. 

Rozmery 1 skrinky: 525 x 565 x 320 mm  (V x Š x H)

 

Výhoda zachovania prírodnej farby dreva je tá, že si nábytok môžete (ale aj nemusíte)  ozdobiť, namaľovať a dotvoriť podľa svojich predstáv a tak vzniká priestor pre tvorivú a zábavnú aktivitu s vašimi deťmi. :)

 Slovenský drevený nábytok z borovicového dreva s certifikátom FSC, ktorý označuje výrobky, ktoré pochádzajú zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne, sociálne a ekonomicky zodpovedne. V skratke to znamená, že pracovníci, ktorí sa na jeho ťažbe podieľajú, sú riadne zaplatení, drevo, ktoré je vyťažené, je do lesa vrátené v podobe mladých stromčekov a nikdy nejde o megalomanskú ťažbu, ale o ťažbu s rozumom a s prihliadnutím na les a život v ňom. 

Všetky drevené výrobky sú prírodné  a otestované v štátnej skúšobni, aby spĺňali bezpečnostné normy pre deti aj dospelých.

Zároveň nie sú ošetrené lakmi, ani farbami, takže sú zdravotne nezávadné. 

 

Späť do obchodu