Zvýhodnený set PYRAMID3

Zvýhodnený set pozostávajúci zo 6 skriniek.

Do 14 dní (>5 ks)
Kód: 174
€340
zostava
ZADARMOZADARMO

Set 6 drevených skriniek z borovicového dreva. Nábytok je bez povrchovej úpravy, takže je zdravotne nezávadný a vhodný aj pre najmenšie deti. 

Skrinky si môžete rozostavať podľa svojich predstáv. 

Set pozostáva z 2 usmievaných skriniek, 2 skriniek s polotovorom a 2 regálov a vešiakmi a policami. Na 1. foto sú aj 2 skrinky s vyklápacími dvierkami. Tie NIE SÚ súčasťou setu. 

Regál je možné poskladať buď s policami, alebo s vešiakom, prípadne kombinácia vešiaka a police. 

Rozmery skriniek: 525 x 565 x 320 mm  (V x Š x H)

Rozmery regálu: 1125 x 565 x 320 mm (V x Š x H)

 

Výhoda zachovania prírodnej farby dreva je tá, že si nábytok môžete (ale aj nemusíte)  ozdobiť, namaľovať a dotvoriť podľa svojich predstáv a tak vzniká priestor pre tvorivú a zábavnú aktivitu s vašimi deťmi. :)

 

Slovenský drevený nábytok z borovicového dreva s certifikátom FSC, ktorý označuje výrobky, ktoré pochádzajú zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Zaručuje, že drevo bolo vyťažené a spracované environmentálne, sociálne a ekonomicky zodpovedne. V skratke to znamená, že pracovníci, ktorí sa na jeho ťažbe podieľajú, sú riadne zaplatení, drevo, ktoré je vyťažené, je do lesa vrátené v podobe mladých stromčekov a nikdy nejde o megalomanskú ťažbu, ale o ťažbu s rozumom a s prihliadnutím na les a život v ňom. 

Všetky drevené výrobky sú prírodné  a otestované v štátnej skúšobni, aby spĺňali bezpečnostné normy pre deti aj dospelých.

Zároveň nie sú ošetrené lakmi, ani farbami, takže sú zdravotne nezávadné. 

Späť do obchodu